Gabinet psychoterapii Warszawa Skorosze

Psychoterapia Warszawa Skorosze

Nasza specjalność? Porady psychologiczne. Wiele osób cierpi na najróżniejsze rodzaje zaburzeń i chorób psychicznych. Borykasz się z problemami tej natury? A może poszukujesz sprawdzonej terapii par? Bez obaw. Specjaliści z gabinetu Ego pomogą Ci zawalczyć o zdrowe relacje i zdrowie psychiczne. Dzięki nam problemy zaczną się rozpływać jak za dotknięciem różdżki. Psycholog – Warszawa Skorosze, zapraszamy na konsultacje zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe.

Czym jest psychoterapia?

Zależy Ci na poradni psychologicznej, która zagwarantuje Ci profesjonalną opiekę pracy terapeutycznej na najwyższym poziomie i w bezpiecznej atmosferze? Bez obaw. Nam możesz zaufać. Gabinet Psychoterapii Ego oferuje opiekę nad zdrowiem psychicznym poprzez psychoterapię. Zapewniamy wskazówki, wsparcie i leczenie różnych schorzeń psychicznych. Pomożemy Ci zwalczyć zaburzenia odżywiania, lęki i stres. Nasza poradnia psychologiczna prowadzi takie zajęcia jak psychoterapia indywidualna, terapia par i małżeństw czy psychoterapia młodzieży. Do gabinetu zapraszam osoby w każdym wieku.

Jakie schorzenia można leczyć terapią?

W naszym gabinecie Warszawa – Skorosze prowadzimy psychoterapię dla osób w różnym wieku. Leczymy zdrowie psychiczne dorosłych, dzieci oraz młodzieży. Zawalcz z nami o siebie. Pomożemy Ci wygrać z anoreksją, bulimią, depresją, chorobami psychosomatycznymi, urazami, czy zaburzeniami stresowymi. Zrób pierwszy krok, odwiedzając nas w Warszawie.

Skąd wiesz, czy potrzebujesz terapii?

Krytykujesz lub ganisz się w myślach za złe zachowanie? A może czujesz się przygnębiony? Jeśli tak, to bardzo możliwe, że nadszedł czas na terapię. Mogą nękać Cię najróżniejsze myśli, z którymi nie zawsze będziesz w stanie samemu sobie poradzić, na szczęście z pomocą przychodzimy my – specjaliści z gabinetu Ego. Psychoterapia indywidualna lub psychoterapia grupowa, jest w stanie pomóc także osobom cierpiącym na zespół stresu pourazowego lub zaburzenie obsesyjno-kompulsywne. Jest wiele czynników, które kierują naszym działaniem. Wynikiem stresu może być np. kompulsywne objadanie. Jesteśmy w stanie pomóc również w tego rodzaju dolegliwościach. W ofercie naszej poradni możesz znaleźć również program terapii dla par oraz sesję z wykwalifikowanym psychologiem dziecięcym. Zapraszamy każdą osobę, która chce zmienić swoje życie na lepsze. Zapewnimy Ci wsparcie i należytą opiekę specjalisty z zakresu psychologii i psychoterapii, która skutecznie pomoże Ci poprawić jakość swojego życia.

Psychoterapia dla dorosłych Warszawa Skorosze

Jak działa terapia?

Podchodzimy do swojej pracy w sposób odpowiedzialny, tak więc staramy się, aby sesja opierała się przede wszystkim na zrozumieniu pacjenta i współpracy. Terapia pomoże Ci zrozumieć Twoje myśli i uczucia oraz zmienić swoje życie na lepsze. Rozmowa z psychoterapeutą ułatwi Ci zidentyfikowanie własnych negatywnych wzorców zachowań poprzez introspekcję i autorefleksję.
Naszą misją jest przywrócenie ludziom życia pełnego satysfakcji i radości.
Specjalistyczny zespół gabinetu Ego pomoże Ci pozbyć się problemów poprzez różnorodną psychoterapię. Z nami osiągniesz swoje cele i pozbędziesz się problemów. na zaburzenia zachowania najlepiej sprawdzi się psychoterapia indywidualna, natomiast terapia par czy psychoterapia młodzieży może kwalifikować się na zajęcia grupowe.

Serdecznie zapraszamy na konsultacje psychologiczne do gabinetu pracy terapeutycznej Warszawa – Skorosze. Możesz skorzystać z pomocy psychologa psychoterapeuty dla dorosłych, dzieci i młodzieży. W gabinecie Ego nikt nie zostanie bez pomocy. Zapraszamy na terapię indywidualną każdego, kto potrzebuje porady i leczenia.

Psychoterapia dla młodzieży Warszawa Skorosze

Pomoc psychologiczna na wyciągnięcie ręki – psycholog dziecięcy

W Gabinecie Ego nasi specjaliści zaopiekują się Tobą i pomogą Ci rozwiązać każdy problem natury psychicznej. Depresja, bulimia, choroby psychosomatyczne – dla nas najważniejsze jest zdrowie pacjenta, dlatego z radością pomożemy Ci je pokonać. Dzięki wspólnej pracy odzyskasz siebie i upragnioną równowagę.

Odczuwasz dezorientację? Nie wiesz, od czego zacząć? Spokojnie. Podjęcie decyzji o terapii może nie być łatwe. Na szczęście na nas zawsze możesz liczyć. Przeprowadzimy Cię przez całą psychoterapię indywidualną. Wspólnymi siłami przejdziemy przez cały proces i odnajdziemy odpowiednią metodę leczenia. Dostosujemy ją do Twoich potrzeb tak, abyś czuł się w pełni bezpieczny i usatysfakcjonowany. Zajmujemy się leczeniem wielu zaburzeń, dlatego nasze metody są zróżnicowane. W gabinecie Ego na terenie Warszawa Skorosze możesz zdecydować się na psychoterapię, porady psychologiczne, leczenie traumy anoreksji, czy bulimii, a także pomoc w innym zakresie. Psycholog dziecięcy pomaga naszym najmłodszym pacjentom w walce o lepsze jutro poprzez psychoterapię indywidualną, na którą serdecznie zapraszamy. Psychoterapia młodzieży jest odpowiedzią na różnego rodzaju zaburzenia nastroju. Potrafimy pomóc na takie zaburzenia zachowania jak kompulsywne objadanie. Psycholog psychoterapeuta – do gabinetu zapraszam osoby z różnymi problemami. Psychoterapeuta pomoże osobom, które pragną lepiej poznać siebie i poprawić jakość swojego życia.

Nasz gabinet psychoterapii znajduje się na terenie Warszawy. Dzięki swojemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc Ci w wielu problemach związanych z psychiką. Aby uzyskać więcej informacji o oferowanych przez nas usługach, skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczną. Znajdź odpowiednią terapię z psychologiem dla siebie lub dla swojego dziecka.

Psycholog / psychoterapeuta Warszawa Skorosze – Nina Turek

W naszym gabinecie pomoc uzyskasz od wykwalifikowanej kadry psychologów i psychoterapeutów z bogatym doświadczeniem. Zaufaj nam, a my zadbamy o Ciebie. Oferujemy psychoterapię dorosłych, a także psychoterapię dzieci i młodzieży. Usługi świadczymy na terenie Warszawy. W gabinecie Ego skorzystasz z porad psychologicznych, a także leczenia zaburzeń psychicznych takich jak:

 • anoreksja,
 • bulimia,
 • depresja,
 • choroby psychosomatyczne,
 • zespół stresu pourazowego,
 • zaburzenia lękowe.

Porady psychologiczne Warszawa Skorosze

Odwiedź nas w gabinecie Ego i skorzystaj z profesjonalnej sesji psychoterapeutycznej prowadzonej przez naszych specjalistów. Nie ma dróg bez wyjścia. To oni pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie Twojego problemu. Razem wyjdziemy z depresji, zaburzeń lękowych, czy innych problemów.

Wspomożemy Cię w walce o lepsze relacje z bliskimi i o siebie samego. Dzięki nam odnajdziesz upragniony spokój. Zajmujemy się terapią dla Warszawy Skorosze i okolic świadcząc usługi z zakresu psychologii i psychoterapii na najwyższym poziomie. Znajdziesz u nas doświadczonych specjalistów z dziedziny psychiatrii i psychologii.

Psycholog psychoterapeuta, a terapia par. Psychoterapia par to jedne z najczęściej uczęszczanych zajęć. W przypadku terapii par potrzebna jest odpowiednia osoba prowadząca, która pomoże i doradzi nawet w najtrudniejszych przypadkach.  Psycholog psychoterapeuta zaprasza na zajęcia – psychoterapia par.

Leczenie depresji Warszawa Skorosze

Depresja to bardzo poważny problem. Da się go jednak rozwiązać. Osoby, które cierpią na nią, mają kłopoty z postrzeganiem siebie i otaczającego ich świata. Jeśli czujesz się fatalnie i nie masz chęci do wykonywania podstawowych czynności, przyjdź na konsultację. Oferujemy najróżniejsze terapie, w tym również poznawczo-behawioralną lub psychoterapię depresji.

Leczenie anoreksji Warszawa Skorosze

Anoreksja to choroba, w której tracisz siebie. Utrata wagi, intensywny lęk, strach, obrzydzenie do swojego ciała. To tylko kilka objawów anoreksji. Wszystkie niosą ze sobą poważne konsekwencje dla zdrowia. Jeśli uważasz, że masz problem z odżywianiem, przyjdź na terapię, która pomoże Ci pokonać anoreksję. Możesz zdecydować się na terapię grupową lub terapię poznawczo-behawioralną.

Leczenie chorób psychosomatycznych Warszawa Skorosze

W gabinecie psychoterapii Ego na terenie Skoroszy możesz skorzystać z psychoterapii dla osób w każdym wieku. Oferujemy porady psychologiczne oraz leczenie zaburzeń związanych z psychiką. Specjaliści tworzący nasz zespół prowadzą terapię osób dorosłych, młodzieży, dzieci, a także seniorów. Dzięki posiadanej wiedzy z wielu dziedzin psychologii pomagają w depresji, jadłowstręcie natury psychicznej i wielu innych chorobach psychosomatycznych.

Leczenie traumy Warszawa Skorosze

Twoje ogólne samopoczucie jest na niższym poziomie? Czujesz się bezwartościowy? Jeśli cierpisz z powodów problemów psychologicznych, to nasi psychologowie kliniczni zaoferują Ci bezpieczne i skuteczne rozwiązania.

Leczenie stresu Warszawa Skorosze

Silny, przewlekły stres ma bardzo negatywny wpływ na zdrowie psychiczne. Zdarzyć się może, że osoba narażona na jego ciągłe oddziaływanie odczuwa bóle głowy, napięcie mięśni i problemy ze snem. Pozwól sobie pomóc. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, w celu umówienia konsultacji. Razem znajdziemy wspólne rozwiązanie.

Leczenie bulimii Warszawa Skorosze

Nasi specjaliści mogą zaoferować Ci między innymi:

 • psychoterapię,
 • leczenie psychosomatyczne,
 • porady psychologiczne,
 • leczenie depresji,
 • leczenie anoreksji,
 • leczenie bulimii,
 • leczenie pozostałych chorób psychicznych.

Gwarantujemy przyjazną atmosferę i profesjonalne podejście do problemu. Oferujemy indywidualne i grupowe sesje terapeutyczne dostosowane do Twoich wymagań.

Leczenie zaburzeń lękowych Warszawa Skorosze

Swoim pacjentom oferujemy kompleksowe usługi, a nasze terapie zawsze są dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Nie odmówimy pomocy nikomu, kto jej potrzebuje. Profesjonalne podejście, wiedza i doświadczenie pozwalają nam służyć poradą psychologiczną podczas konsultacji nawet w najtrudniejszych przypadkach. Dostępne usługi mają przystępne ceny, dlatego każdy może z nich skorzystać. Nasi specjaliści są odpowiednio wykwalifikowani, dlatego możesz czuć się bezpieczny. Zapraszamy do naszej poradni w Warszawie, w dzielnicy Skorosze. Pomożemy Ci wygrać batalie z problemami.

Umów się na wizytę już dziś!