Gabinet psychoterapii Warszawa Ursus

Psychoterapia Warszawa Ursus

Porady psychologiczne – jesteśmy w tym specjalistami. Jest wiele różnych typów chorób i zaburzeń psychicznych. Personel Gabinetu Ego jest dobrze przygotowany do tego, aby pomóc Ci z problemami różnego rodzaju, które mogą pojawić się w Twoim życiu. Nasza poradnia psychologiczna to miejsce, by rozprawić się z tymi problemami. Zapraszamy na konsultacje psychologiczne dzieci i osoby dorosłe.

Czym jest psychoterapia?

Gabinet Psychoterapii Ego to poradnia psychologiczna, która zapewnia fachową opiekę nad zdrowiem psychicznym poprzez psychoterapię. Zapewniamy wskazówki, wsparcie w problemach i leczenie różnych schorzeń psychicznych, w ofercie psychoterapia indywidualna w kwestii zaburzeń odżywiania, w zakresie psychoterapii

Jakie schorzenia można leczyć terapią?

Prowadzimy psychoterapię indywidualną lub grupową osób dorosłych, dzieci, młodzieży oraz osób z depresją, anoreksją, chorobami psychosomatycznymi, urazami, zaburzeniami stresowymi czy bulimią.

Skąd wiesz, czy potrzebujesz terapii?

Jeśli twoje myśli są mocno samokrytyczne lub jeśli czujesz, że nie jesteś wystarczająco dobry, cechuje Cię niska samoocena, możliwe, że właśnie nadszedł czas na terapię. Jeśli czujesz się przygnębiony lub niespokojny, terapia będzie najlepszym sposobem na uzyskanie potrzebnej pomocy. Terapia może również pomóc osobom cierpiącym na PTSD (zespół stresu pourazowego) lub OCD (zaburzenie obsesyjno-kompulsywne). Zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe do naszego centrum diagnozy. W ofercie pomocy psychologicznej naszej poradni także terapia par, przyjmuje u nas psychoterapeuta psycholog dziecięcy. Zapraszamy osoby dorosłe i dzieci – konsultacja psychologiczna może wiele zmienić, pomożemy Ci zrozumieć Twój wewnętrzny świat. Warto skorzystać z pomocy psychologicznej. Psychoterapia online, psychoterapia grupowa, konsultacja psychologiczna – szeroki zakres pracy terapeutycznej. Na początek zapraszamy na psychoterapię indywidualną, na której ustalimy dalszy plan pracy terapeutycznej.

Psychoterapia dla dorosłych Warszawa Ursus

Jak działa terapia?

Terapia to proces współpracy terapeuty i pacjenta. Ma on na celu lepsze zrozumienie swoich myśli i uczuć w celu dokonania zmian. Terapia pomaga ludziom odkryć pewne wzorce zachowań, które są niezdrowe i/lub mogą powodować długotrwałe szkody dla siebie, lub dla innych. Proces ten często wiąże się z wykorzystaniem autorefleksji i introspekcji.

W Gabinecie Psychoterapii ļNasz zespół profesjonalistów oferuje skuteczną psychoterapię, psychoterapię dzieci i młodzieży oraz porady, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele. Zapraszamy na konsultacje psychologiczne do naszego centrum diagnozy. Psycholog psychoterapeuta dla dorosłych, dzieci i młodzieży, udzielimy pomocy psychologicznej potrzebującej osobie.

Psychoterapia dla młodzieży Warszawa Ursus

Pomoc psychologiczna na wyciągnięcie ręki – psycholog dziecięcy

W Gabinecie Psychoterapii nasi specjaliści mający ukończone studia magisterskie współpracują ze sobą, aby zaoferować Państwu najlepsze rozwiązania dla różnych zaburzeń psychicznych. Niezależnie od tego, z jakimi zaburzeniami psychicznymi mamy do czynienia, czy jest to depresja, czy są to zaburzenia lękowe, stany lękowe, bulimia czy choroby psychosomatyczne – nasz personel jest na miejscu, by pomóc Ci wyzdrowieć.

Nie wiesz, od czego zacząć? Szukasz wsparcia? Nasz personel poprowadzi Cię i będzie z Tobą współpracować od samego początku, aby znaleźć odpowiednią opcję leczenia, która będzie najlepiej odpowiadała Twoim potrzebom. Oferujemy szeroką gamę zabiegów w tym psychoterapię w Warszawie, porady psychologiczne oraz leczenie anoreksji, bulimii i traumy. Psycholog dziecięcy specjalizuje się w pracy z młodym pacjentem.

Nasz gabinet psychoterapii, gabinet psychologiczny znajduje się w Warszawie i mamy doświadczenie w pracy z klientami z różnorodnymi problemami.  Naszą pracę poddajemy stałej superwizji. Aby dowiedzieć się więcej o naszych metodach lub skontaktować się z jednym z naszych profesjonalnych psychologów, skontaktuj się już dziś! Psycholog dziecięcy, konsultacje psychologiczne, terapia par, terapia dla dzieci i młodzieży. Zapewniamy pracę w bezpiecznej atmosferze. Zapraszamy, Warszawa, gabinet psychoterapii.

Psycholog / psychoterapeuta Warszawa Ursus – Nina Turek

Gabinet Ego to wykwalifikowani i doświadczeni psycholodzy, psychoterapeuci. Dbanie o Ciebie jest tym, co robimy i co potrafimy najlepiej. Oferujemy psychoterapię w Warszawie, w tym psychoterapię dorosłych, psychoterapię dzieci i młodzieży, porady psychologiczne oraz leczenie różnych zaburzeń psychicznych takich jak: depresja, anoreksja, choroby psychosomatyczne, zespół stresu pourazowego, bulimia i zaburzenia lękowe.

Porady psychologiczne Warszawa Ursus

Przyjdź do nas na fachowo i komfortowo dla Ciebie poprowadzoną sesję psychoterapeutyczną. Oferujemy znalezienie najlepszych rozwiązań najtrudniejszych problemów, w tym depresji młodzieńczej, zaburzeń lękowych, traumy czy innych problemów ze zdrowiem psychicznym.

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twój umysł, ciało, czy relacje, Gabinet Psychoterapii pomoże Ci znaleźć spokój. Zajmujemy się terapią dla Warszawy Ursus i okolic.

Świadczymy profesjonalne usługi terapeutyczne w Warszawie na Ursusie. Nasi terapeuci to doświadczeni psychiatrzy i psycholodzy z szeregiem specjalizacji z zakresu zdrowia psychicznego.

Leczenie depresji Warszawa Ursus

Depresja to poważny stan, który wpływa na to, jak się czujesz i myślisz o sobie i otaczającym Cię świecie. Oferujemy skuteczną terapię pomocną w jego leczeniu, w tym terapię poznawczo-behawioralną lub psychoterapię depresji.

Leczenie anoreksji Warszawa Ursus

Anoreksja to choroba objawiająca się ekstremalną utratą wagi z powodu restrykcji żywieniowych, z intensywnym lękiem przed przybraniem na wadze. Choroba ta prowadzi do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Oferujemy terapie, które mogą pomóc komuś przezwyciężyć anoreksję, na przykład terapię poznawczo-behawioralną.

Leczenie chorób psychosomatycznych Warszawa Ursus

W Gabinecie Psychoterapii możesz skorzystać z psychoterapii dla dorosłych lub dzieci w Warszawie oraz z psychoterapii dla młodzieży. Oferujemy również porady psychologiczne oraz leczenie różnych zaburzeń psychicznych. Nasi terapeuci prowadzą terapię osób dorosłych, młodzieży, dzieci i osób starszych. Dzięki wiedzy z różnych dziedzin psychologii mogą efektywnie prowadzić każdą osobę. Są wykwalifikowani w leczeniu depresji, jadłowstrętu psychicznego, chorób psychosomatycznych itp.

Leczenie traumy Warszawa Ursus

Zdrowie psychiczne jest niezwykle istotne w ogólnym samopoczuciu. Jeśli cierpisz na depresję lub zaburzenia lękowe, nasi psychologowie pomogą zapewnić odpowiednią terapię, by osiągnąć spokój, abyś mógł żyć zdrowo bez obaw!

Leczenie stresu Warszawa Ursus

Stres często ma bardzo negatywny wpływ na zdrowie psychiczne. Bywa też, że prowadzi do innych objawów fizycznych, takich jak bóle głowy, napięcie mięśni i problemy ze snem. Pozwól, aby Gabinet Ego pomógł Ci znaleźć leczenie, które będzie dla Ciebie skuteczne.

Leczenie bulimii Warszawa Ursus

Nasza oferta świadczonych usług obejmuje psychoterapię, leczenie psychosomatyczne, porady psychologiczne, leczenie depresji, leczenie anoreksji itp. Zobowiązujemy się zapewnić najlepszą możliwą opiekę z odpowiednim terapeutą dla Ciebie. Nasza praca podlega stałej superwizji. Oferujemy zindywidualizowane sesje terapeutyczne dopasowane do Twoich potrzeb. Stosujemy również dynamiczne podejście, które uwzględnia zarówno biologiczne, jak i psychosomatyczne aspekty Twojej choroby.

Leczenie zaburzeń lękowych Warszawa Ursus

Oferujemy różne rodzaje terapii dostosowanych do potrzeb każdej osoby poszukującej pomocy. Zapewniamy profesjonalne poradnictwo, psychoterapię i porady psychologiczne w przystępnych cenach. Każdy psychoterapeuta psycholog jest wykwalifikowany i profesjonalny. Zapraszamy do naszej poradni w Warszawie, w dzielnicy Ursus. Jesteśmy otarci na potrzeby drugiego człowieka.

Umów się na wizytę już dziś!