Gabinet psychoterapii Warszawa Włochy

Psychoterapia Warszawa Włochy

Porady psychologiczne – w tym się specjalizujemy. Istnieje wiele różnych rodzajów chorób i zaburzeń psychicznych. Personel Gabinetu Ego jest przeszkolony, aby pomóc Ci z wszelkimi problemami, które mogą pojawić się w Twoim życiu. Nasza poradnia psychologiczna to odpowiednie miejsce, by rozprawić się z problemami. Zapraszamy na konsultacje psychologiczne dzieci i osoby dorosłe.

Czym jest psychoterapia?

Gabinet Psychoterapii Ego, poradnia psychologiczna zapewnia opiekę nad zdrowiem psychicznym poprzez psychoterapię. Oferujemy wskazówki, wsparcie i leczenie różnych schorzeń psychicznych, psychoterapia indywidualna w kwestii zaburzeń odżywiania, w zakresie psychoterapii

Jakie schorzenia można leczyć terapią?

Prowadzimy psychoterapię osób dorosłych, dzieci, młodzieży oraz osób z depresją, anoreksją, chorobami psychosomatycznymi, urazami, zaburzeniami stresowymi, problemem zaburzeń odżywiania czy bulimią.

Skąd wiesz, czy potrzebujesz terapii?

Jeśli twoje myśli są przepełnione samokrytyką lub jeśli czujesz, że nie jesteś wystarczająco dobry, może nadszedł czas na terapię. Jeśli czujesz się przygnębiony lub niespokojny, terapia jest najlepszym sposobem na uzyskanie potrzebnej pomocy. Terapia może również pomóc osobom cierpiącym na PTSD (zespół stresu pourazowego) lub OCD (zaburzenie obsesyjno-kompulsywne). Zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe do naszego centrum diagnozy. W ofercie pomocy psychologicznej naszej poradni także terapia par, przyjmuje u nas psycholog dziecięcy. Zapraszamy osoby dorosłe i dzieci – konsultacja psychologiczna może wiele zmienić.

Psychoterapia dla dorosłych Warszawa Włochy

Jak działa terapia?

Terapia to proces współpracy terapeuty i pacjenta, mający na celu lepsze zrozumienie myśli i uczuć w celu dokonania zmian. Terapia pomaga ludziom zidentyfikować wzorce zachowań, które są niezdrowe i/lub mogą powodować długotrwałe szkody sobie lub innym. Proces ten często wiąże się z wykorzystaniem autorefleksji i introspekcji.

W Gabinecie Psychoterapii wierzymy w umożliwienie ludziom życia satysfakcjonującym i szczęśliwym życiem. Nasz zespół profesjonalistów oferuje różnorodną psychoterapię, psychoterapię dzieci i młodzieży oraz porady, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele. Zapraszamy na konsultacje psychologiczne do naszego centrum diagnozy. Psycholog psychoterapeuta dla dorosłych, dzieci i młodzieży, udzielimy pomocy psychologicznej. Gabinet psychoterapii Ego Warszawa Włochy. Zapraszamy!

Psychoterapia dla młodzieży Warszawa Włochy

Pomoc psychologiczna na wyciągnięcie ręki – psycholog dziecięcy

W Gabinecie Psychoterapii nasi specjaliści współpracują ze sobą, aby zaoferować Państwu szereg rozwiązań dla różnych zaburzeń psychicznych. Niezależnie od tego, czy jest to depresja, zaburzenia lękowe, bulimia czy choroby psychosomatyczne – nasz personel może pomóc Ci wyzdrowieć od wewnątrz.

Nie wiesz, od czego zacząć? Nasz personel będzie z Tobą współpracować, aby znaleźć odpowiednią opcję leczenia, która będzie najlepiej odpowiadała Twoim potrzebom. Oferujemy szeroką gamę zabiegów w tym psychoterapię w Warszawie, porady psychologiczne oraz leczenie anoreksji, bulimii i traumy. Psycholog dziecięcy specjalizuje się w pracy z młodym pacjentem.

Nasz gabinet psychoterapii znajduje się w Warszawie i mamy doświadczenie w pracy z klientami z różnorodnymi problemami. Aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach lub skontaktować się z jednym z naszych profesjonalnych psychologów, skontaktuj się już dziś! Psycholog dziecięcy, konsultacje psychologiczne, terapia dla dzieci i młodzieży.

Psycholog / psychoterapeuta Warszawa Włochy – Nina Turek

Gabinet psychoterapii Ego to grupa wykwalifikowanych i doświadczonych psychologów, psychoterapeutów i pracowników socjalnych. Dbanie o Ciebie jest tym, co robimy najlepiej. Oferujemy psychoterapię w Warszawie, psychoterapię dorosłych, psychoterapię dzieci i młodzieży, porady psychologiczne oraz leczenie różnych zaburzeń psychicznych takich jak: depresja, anoreksja, choroby psychosomatyczne, zespół stresu pourazowego, bulimia i zaburzenia lękowe.

Porady psychologiczne Warszawa Włochy

Dołącz do nas na profesjonalnie poprowadzoną sesję psychoterapeutyczną. Zapewniamy najlepsze rozwiązania najtrudniejszych problemów, w tym depresji młodzieńczej, zaburzeń lękowych, traumy czy innych problemów ze zdrowiem psychicznym.

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twój umysł, ciało, czy relacje, Gabinet Psychoterapii pomoże Ci znaleźć spokój. Zajmujemy się terapią dla Warszawy Włoch i okolic.

Świadczymy profesjonalne usługi terapeutyczne w Warszawie na Włochach. Nasi terapeuci to doświadczeni psychiatrzy i psycholodzy z szeregiem specjalizacji z zakresu zdrowia psychicznego.

Leczenie depresji

Depresja to poważny stan, który wpływa na to, jak się czujesz i myślisz o sobie i otaczającym Cię świecie. Oferujemy szeroką gamę terapii, w tym terapię poznawczo-behawioralną lub psychoterapię depresji.

Leczenie anoreksji

Anoreksja charakteryzuje się ekstremalną utratą wagi z powodu restrykcji żywieniowych, z intensywnym lękiem przed przybraniem na wadze, prowadzącym do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Oferujemy zabiegi, które mogą pomóc komuś przezwyciężyć anoreksję, w tym terapię grupową lub terapię poznawczo-behawioralną.

Leczenie chorób psychosomatycznych

W Gabinecie Psychoterapii możesz skorzystać z psychoterapii dla dorosłych lub dzieci w Warszawie lub psychoterapii dla młodzieży. Oferujemy również porady psychologiczne oraz leczenie różnych zaburzeń psychicznych. Nasi terapeuci prowadzą terapię osób dorosłych, młodzieży, dzieci i osób starszych. Mają wiedzę z różnych dziedzin psychologii i są wykwalifikowani w leczeniu depresji, jadłowstrętu psychicznego, chorób psychosomatycznych itp.

Leczenie traumy

Zdrowie psychiczne odgrywa ważną rolę w ogólnym samopoczuciu. Jeśli cierpisz na depresję lub zaburzenia lękowe, nasi psychologowie kliniczni pomogą zapewnić leczenie i spokój, abyś mógł żyć zdrowo bez obaw!

Leczenie stresu

Stres może mieć bardzo negatywny wpływ na zdrowie psychiczne. Może również prowadzić do innych objawów fizycznych, takich jak bóle głowy, napięcie mięśni i problemy ze snem. Pozwól, aby Gabinet psychoterapii Ego pomógł Ci znaleźć leczenie, które będzie dla Ciebie skuteczne.

Leczenie bulimii

Nasza oferta zabiegów obejmuje psychoterapię, leczenie psychosomatyczne, porady psychologiczne, leczenie depresji, leczenie anoreksji itp. W ofercie widnieje również psychoterapia indywidualna, a pacjentem zajmuje się psycholog psychoterapeuta. Zobowiązujemy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę z osobą odpowiednią dla Ciebie. Oferujemy zindywidualizowane sesje terapeutyczne dostosowane do Twoich potrzeb. Stosujemy również dynamiczne podejście, które uwzględnia zarówno biologiczne, jak i psychosomatyczne aspekty Twojej choroby.

Leczenie zaburzeń lękowych

Oferujemy szeroki wachlarz usług i terapii dostosowanych do potrzeb każdej osoby poszukującej pomocy. Zapewniamy wysokiej jakości zabiegi z profesjonalnym poradnictwem, psychoterapią i poradą psychologiczną w przystępnych cenach. Każdy psychoterapeuta psycholog jest wykwalifikowany i profesjonalny. Zapraszamy do naszej poradni w Warszawie, w dzielnicy Włochy. Jesteśmy otarci na potrzeby drugiego człowieka.

Umów się na wizytę już dziś!